• 10 Ağustos 2020, Pazartesi

Dt. Adem Can KARAÇOR


images/articles/categories/large/adem.png

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2011 yılı mezunuyum. 2,5 yıl Osmaniye’de Özel bir poliklinikte çalıştıktan sonra, 2,5 yıl boyunca da İstanbul’da Dr.Galip Gürel’le birlikte çalıştım.

Haziran 2018’den beri de Vital Fulya Plaza’da kendi muayenehanemde çalışmaktayım.

2011’de: İstanbul’da Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’dan Nöralterapi eğitimi aldım. Amalgam dolguların sökümünde ve Migreni olan hastalarıma Nöralterapi yaklaşımını kullanmaktayım.

2012’de: Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD) üyeliğine kabul edilen en genç diş hekimi oldum.

2013’de: İtalya’da Prof. Dr. Lorenzo Vanini’den “Kompozit Restorasyonlar” konusunda eğitim aldım.

2015’de: İstanbul’da Dr. Christian Coachman’dan Digital Smile Design(Dijital Gülüş Tasarımı) eğitimi aldım.

2016’da: Dubai’de Uluslararası Microvision Kongresine katılıp, Almanya’da CEREC Ortho Trainer eğitimi, Sirona Türkiye’den CEREC eğitimleri, 3D Modelleme ve 3D Printing eğitimleri aldım.

2017’de: Romanya’da Dr. Florin Cofar ve ekibinden “RAW-Digital Dentistry”, Brezilya’da Dr. Christian Coachman ve ekibinden Digital Smile Design Residency Module 2 eğitimi, İspanya’dan Dr. Luken de Arbeloa’dan DSD-3D eğitimi, Farklı fotoğrafçılardan da Portre Fotoğrafçılığı üzerine eğitimler aldım.

2018’de: İspanya’da Prof.Dr. Domingo Martin ve Dr.Maria Jesus’dan Bio Estetik Diş Hekimliği dalında eğitim, İstanbul’da Dr.Marcelo Calamita’dan Gülüş Dizaynında Uzun dönem stabilizasyon için Planlama(Hassasiyet ve Fonksiyon) eğitimi aldım.

2019’da: İstanbulda Doç.Dr.Hüseyin Kurtulmuş’dan Obstrüktif Uyku Apnesi Sendromu (OSAS) ve Horlamada Diş Hekimliği Uygulamaları Eğitimi, Prof.Dr.Erhan Çömlekoğlu’ndan Oklüzyon ve TME(Çene Eklemi) Düzensizlikleri Teşhis ve Tedavisi Kursu aldım, Litvanya’da BSCOSO Gravity of Temporomandibular Disorders Treatment kongresine katıldım.

Meslektaşlarıma “Dental Fotoğrafçılık” kursları düzenlemekteyim.

reklam 728x90

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0