• 10 Ağustos 2020, Pazartesi

Dt. Güzin KIRSAÇLIOĞLU


images/articles/categories/large/guzin.png

1992 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldum. 1993 yılında kurduğum Dental Estetik Center’de bugün, 20 kişilik bir ekibiz.Estetik Dişhekimliği üzerine NYU College of Dentistry de master programını BONDİN AJANLAR üzerine yazdığım tezim ile tamamladım.

Üyesi olduğum uluslararası dernek ve kuruluşlar: American Dental Association (ADA), European Academy of Esthetic Dentistry (EAED), European Association for Osseointegration (EAO) ve American Academy of Cosmetic Dentistry (AACD). Ayrıca dünyada kadın konuşmacıların varlığını destekleyen bir grup olan Divas In Dentistry’nin Türkiye temsilcisiyim.

Uluslararası platformlarda estetik diş hekimliği ile ilgili konferanslar vermekteyim. Türkiye’yi bu anlamda temsil etmekten gurur duyuyorum.

Lisansüstü eğitimlerim sadece diş hekimliğiyle sınırlı değil. “PAUL MEYER” liderlik ve yönetim, NLP, yaşam koçluğu, iletişim ve işletme eğitimlerini de aldım.Bu eğitimler ve 25 yıllık tecrübenin sonucu olarak; klinik yönetimi ve doktor-hasta ilişkisi alanlarında diş hekimleri ve diş hekimi asistanlarına kurs ve seminerler vermekteyim. Tıbben Eğitim Enstitüsü ile birlikte asistanlık eğitimleri veriyorum. Aktif olarak sivil toplum örgütleriyle çalışmakla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde de yer alıyorum. Kagider (Kadın Girişimciler Derneğİ) Kaisder (Kadın İşveren ve Sanayiciler Derneği) ve Genç Girişim Yönetişim Derneği’nin aktif üyesiyim. Köy okullarındaki çocuklara gönüllü olarak ağız ve diş sağlığı eğitimleri veriyorum.

reklam 728x90

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0